Ко хання через роки: Олег поkинyв дружину з дитиною, але давнє знайомство змінило життя самотньої жінки.

Оля та Олег навчалися разом в університеті. Оля мала однокімнатну квартиру, Олег же жив у неї. Тільки ось був у нього великий мінус – любив він xoдити лiвopyч. Після університету вирішили всім курсом поїхати до лісу, розпалили багаття. Оля сиділа сама і була дуже сумною. Бо чудово розуміла, що Олег зараз флipтує з іншою дівчиною. Але вона прощала йому всі зpaди, бо дуже любила. Поруч підсів першокурсник Денис: -Чому така красуня сидить одна і сумує? -Так, ти поки що маленький, не зрозумієш. Денис був дуже цікавий хлопцем, все розповідав усілякі історії Олі, намагався її розвеселити.

Говорив їй компліменти, збирав польові квіточки. Все це було мило, але думки Олі все одно були про Олега. Нарешті Олег нагулявся і знову повернувся до Олі: -Пробач мені, був неправий. Оля звичайно ж вибачила. Через рік у них нapoдилася вродлива донечка Катя. І в цей же час Олег поїхати до батьків до іншого міста, щоб відвідати. А до них приїхала по сусідству Інга-подруга дитинства Олега. Вони після школи сім’єю поїхали до Німеччини. У Олега з Інгою закрутився роман, навіть незважаючи на те, що Олег нещодавно став батьком. Він не хотів упускати такої можливості поїхати до Європи з красунею Інгою. Олег поїхав і пoкинyв дружину. Він навіть не надсилав гроші для доньки.

Ользі довелося нелегко. Добре, що квартира є, але як далі жити з дитиною на руках. Якось, Ольга прогулювалася парком і зустрілася зі своїм давнім приятелем Денисом: -Яка красуня донька! Денис запросив Олю з її донькою у кафе, вони розговорилися і Денис зізнався: -Може, для тебе та зустріч біля вогнища після університету була звичайною нагодою, але для мене вона була дуже важливою. Я полюбив тебе з перших хвилин. Може, ми маємо надію, що ми будемо разом? Оля довго сумнівалася: все ж таки вона була старша за Дениса, та ще й з дитиною, але хлопця це анітрохи не бентежило. Денис допоміг жінці забути невдячного Олега, і за півроку вони стали жити разом. Так і вийшла щаслива родина.