Чоловік зpaд жував, але Лера не вірила до останнього. Подруга вирішила провести власне розслідування.

Подруга дзвонила Лері кілька разів поспіль, нарешті вона взяла трубку: -Ну Що таке, що у тебе трапилося? -Та Не в мене, а в тебе Лера. Чоловік тобі зpaджує! -Та Що ти говориш таке. Чому ти так вирішила -Я ось сиджу в машині біля спортивного комплексу і бачу, як він із молодою дівчиною заходить туди. -Заспокойся. Матвій завжди у цей час грає у теніс, це його хобі. Напевно, знайшов нову партнерку. -Ліро, я доведу тобі, що точно зpaджує, з партнерками так обіймати не ходять. Слова подруги змусили замислитись, ніж чоловік справді став змінювати. Але дивно, він не змінився.

Як завжди похмурий, як завжди-зайнятий. Через тиждень подруга знову зателефонувала Лері: -Я простежила за ними. Думай про мене що хочеш, що я божевільна, але Лера. Машина ваша, номер сходиться, і я навіть сфотографувала, як він обійнявся зі своєю «партнеркою» в якийсь будинок заходить. Увечері Лера показала Матвію фотографії. -Нічого не хочеш мені сказати? — Почала спокійно Лера. -Хочу, ти ненормальна шпигyнка. -Ні, це ти ненормальний раз зpaджуєш у той час, як у тебе сім’я є. -Ну ось, значить настав час розлучитися. Лера переїхала до старої квартири бабусі. Але квартира потребувала косметичного ремонту. Вона винайняла бригаду робітників, і щодня після роботи заїжджала до квартири, щоб проконтролювати ремонт.

Був серед них один хлопець на ім’я Максим. Лера йому одразу ж сподобалася. Але вона не помічала його. Коли ремонт був закінчений, Лера з донькою остаточно переїхали. Якось поверталася Лера додому з магазину та зіткнулася з чоловіком. -Вибачте будь ласка. -Ах, Лера, це ви. Ви мене, мабуть, не впізнали, я Максим, працював у вас, коли ремонт робив. -Ой правда не дізналася, ви у робочій формі були і в кепці. Лера з Максимом розговорилися, він підвіз її до дому. А потім стали бачитися дедалі частіше, почалися побачення. Лера розуміла, що вона найщасливіша на світі.