Колеги вирішили посміятися з мене і подарувати мені кокос. Вони представляти і не могли, як цей подарунок змінить моє життя.

Ольга працювала у колективі, де всі жінки виділялися, деякі навіть до ступеня вульгарності. Сама Ольга була сірою мишкою серед них і ні з ким особливо не спілкувалася. Колеги Ольги дражнили її за недоглянутий вигляд та сутулість. Вона не звертала уваги на них і продовжувала працювати. Перед новим роком вони вирішили пограти у Секрет-Санту. Для святкового столу всі почали замовляти різні страви, а Ольга сама вирішила приготувати пиріг та салати. У день корпоративу всі отримували класні жіночі аксесуари, косметику та оригінальні подарунки. Коли Ольга дістала свій подарунок, вона була дуже скривджена.

Усередині подарункового впакування лежав волохатий кокос. Усі почали охоче сміятися і вигадувати, як можна використати цей кокос. Одна дуже дотепна колега встала і крикнула, що, нарешті, Ользі буде за чим доглядати, і кокос стане її єдиним другом. Ользі стало дуже приkро, і вона, міцно притискаючи кокос до rрудей, пішла з корпоративу і навіть не підійшла до столу за частуваннями. Вона всю дорогу проплакала і не розуміла, за що вони вирішили так знущатися з неї. Біля її будинку стояв чоловік, який здивовано дивився на предмет у її руках. Він не втримався і запитав, що це.

Ольга почала розповідати незнайомому чоловікові про те, що сталося. Він сказав, що нема за що nлакати, і терміново треба розбити кокос і поїсти. Кокос виявився дуже твердим, і скільки вони не намагалися кидатися цеглою і розбити його не виходило. Після чергового удару цеглою — цегла впала на ногу чоловіка. Він став одночасно кричати від болю і сміятися. Того вечора вони вирішили познайомитись ближче і попити чай удвох. Виявилося, чоловіка звуть Віталій і він ровесник Ольги. Під кінець вечора вони все ж таки розбили цей кокос, і як виявилося, на удачу. Вони стали зустрічатися і незабаром побралися. Ольга змінила місце роботи і стала працювати сама на себе, щоб більше ніхто не намагався знущатися з неї. Вийшло, що цей кокос приніс одночасно баrато слі з – і щастя.