Після школи донька сусідки Віра заваrітніла. Нашому подиву не було меж, коли ми вперше побачили її нареченого.

У моєї сусідки росла просто чудова дівчинка Віра. Вона така слухняна і старанна, навчається в школі найкраще. І ось несподівана новина – виявилося, що наша Віра ваrітна. Вона з дитинства була дівчинкою в тілі, тому ніхто й не помічав, що у неї округлився животик. Віра закінчила школу з відзнакою, наро дила хлопчика наприкінці серпня. Так ще встигла вступити до університету на бюд жетне місце. Тоді для мами Віри це була велика несподіванка; як би вона не намагалася дізнатися про ім’я батька дитини, Віра мовчала.

Щомісяця їм приходила сума на дитину, яку можна було куnити все необхідне. Мама Віри взяла відпустку, щоб сидіти з онуком, а Віра почала вчитися. З другого курсу вона паралельно влаштувалася на роботу, щоб полегшити фі нансове становище сім’ї. І коли Віра закінчила навчання, вийшла на повну роботу, то тоді приїхала до мами з нареченим. Коли мама Віри подивилася на нього, то зрозуміла, що він є батьком її онука. Такі ж блакитні очі та світле волосся.

І тут Віра зізналася, що вони люблять одне одного, просто її наречений вступав до військової академії. Наявність дитини могла б стати на заваді. Але зараз у них у обоїх є дипломи, і вони вже подали заяву до РАГСу. Весілля вирішили не грати, краще витратити rроші на відпочинок. Як велику подяку мамі Віри за те, що вона ці роки присвятила онуку, молодята забрали її з собою в подорож Європою. Моя сусідка в житті закордоном не була, а як приїхала — стільки всього цікавого розповіла. Зараз Віра зі своїм чоловіком та дитиною живуть усі разом. Чоловік у неї війсьkовий, а вона вже відправила сина до першого класу.