Чоловік знайաв тає мни чу коробку під час ремонту свого будинку і зроив приrоломաливе від крит тя! ФОТО

35-річний любитель предметів » Зроби сам » ремонтував свій сімейний будинок. Він почав з першого і другого поверху, перш ніж спуститися в підвал, щоб закінчити роботу. Але коли він спустився, то виявив, що дивиться на стару металеву коробку … Ось ця коробка. Він також знайшов кілька дивних написів і подумав, чи не свастики чи це. Коробка була знайдена під стелею. » Я виніс коробку на вулицю і покликав дружину. Всередині щось було, але не важкий, як монети або золоті злитки. Хоча, може, пощастить. Може бути, старі спортивні картки?.

Чоловік і його дружина вирішили використовувати скло для масштабування. «На даний момент ми починаємо здогадуватися про що. Готівкові? Карти? Рецепти? » Коли вони відкрили коробку, її вміст було загорнуте в вощений папір. Дно коробки було вистелено старою газетою. Це було все одно, що заглянути в минуле. Папір був від 25 березня 1951 року, можливо, приблизно в той час, коли коробка і була захована. Нарешті вони дісталися до вмісту, і, як ви, можливо, здогадалися, це була готівка! Вони знайшли пачки готівки, які склали пару тисяч доларів! » В цей момент ми зійшли з розуму. З нами такого не буває! Що ж нам робити? Де камери?Там була пачка з 20, 50 доларових і сотень. Банкноти були датовані 1928-1934 роками, були коричневі банкноти, із золотим сертифікатом і зірками.

Чоловік повернувся в підвал, щоб подивитися, чи немає там чогось ще, що він міг би знайти. Він не був розчарований … Друга коробка була в два рази важче першої, і він міг ясно бачити готівку через вентиляційний отвір. Він почекав, поки дружина повернеться додому, перш ніж відкрити коробку … І, як і очікувалося, він виявив другу коробку, до країв наповнену готівкою! Це схоже на сцену з гангстерського фільму. Тепер перейдемо до формальностей: Чоловік проконсультувався з адвокатом, щоб довести, що гроші дійсно належали їм. Вони також оцінили купюри, і близько 10 з них виявилися в 4 рази дорожче їх номінальної вартості. Вони вирішили вкласти гроші в свою іпотеку. В якості заключної заяви з цього питання герой говорить: «Ми хороші люди. Ми намагаємося допомагати іншим, коли можемо. Акти доброти мають велике значення. Однак я не вірю в карму.