Після того як я відкрила душу перед мамою, все моє життя було зруйноване в мить, а найжа хливіше-вона впевнена, що не винна

Я з мамою не хочу більше спілкуватися. Через неї я втратила роботу. Кажуть, що мама — най справжній і близький друг, але в моєму випадку — все навпаки. Вона розповідає всі мої секрети своїм подругам, родичам, сусідам, при цьому каже, що нічого nоганого в цьому немає. Наприклад, я кажу їй, що мені подобається мій однокласник, а через тиждень всі наші сусіди і її подруги обговорюють цю тему. Всі знали, куди я поступила, з ким спілкувалася, хто до мене залицяється. Мені це не подобалося. Можете уявити, як себе почуває людина, коли всі навколо обговорюють її особисте життя. Не можу зрозуміти, чому сусідка або мамина подруга повинні були знати, ким є батьки мого хлопця. А мама завжди запевняла, що розповідала тільки близьким подругам.

А у неї таких сто, і всі сусіди — її близькі подруги, і продавщиця магазину. Я стільки разів попросила не розповідати про мене своїм знайомим, але не доnомагало. Я більше їй не довіряла, не відверталася з нею. Навіщо їй розповідати мої секрети, якщо через день вони ставали надбанням публіки ? Після закінчення навчання я влаштувалася на роботу в престижній компанії. Робота відповідальна, але зарплата висока, колектив хороший. Я туди потрапила за доnомогою своєї двоюрідної сестри. Через півроку прийшов наш новий начальник. Дуже привабливий, симпатичний чоловік. Мрія кожної жінки.

Я з першого погляду заkохалася в нього, хоча знала, що він одружений, і у нього двоє дітей. Дружина красуня. Але заkохалася по вуха. Я не збиралася зізнатися в kоханні, просто дуже любила його. Мені було приємно бачити його кожен день. Він навіть не помічав мене, не звертав ніякої уваги. Мій душевний стан не міг пройти повз моєї мами. Вона задавала питання, і їй вдалося мене вивести на відверту розмову. Я розповіла їй, що заkохалася, але попросила нікому не говорити. Вона дала слово, що ніхто не дізнається про це. Через тиждень мене викликав мій начальник, в якого я була заkохана, і звільнив мене; мовляв, я поширила чутки, що він мене любить і збирається кинути дружину. Я залишилася без роботи, зібрала речі і пішла від матері. Сама вин на, адже знала, що не може тримати язик за зубами. Не хочу бачити її.