Коли свекруха стала свідком нашої з чоловіком сварkи, то вона мені таємно розповіла те, від чого у мене трохи волосся дибки не встало

Я вийшла заміж три роки тому, до цього ми ще два роки зустрічалися. Але тоді я не помічала характеру чоловіка. Він — справжній скиглій. Може через дрібниці ображатися. Завжди ненавиділа таких, а зараз мій чоловік поводиться саме так. Раніше, коли сва рилися, вирішували проблему шляхом обговорень та розмов. Але після весілля чоловік поводиться як дитина. Через півроку нашого спільного життя ми серйозно nосварилися, але тема була неправдивою образою. Чоловік мій вирішив взяти свою ковдру та подушку спати у залі. Якось обговорювати проблему він не хотів. Хоч би що я робила, він не заговорив зі мною. Як так може поводитися 26-річний дорослий чоловік? Вранці ми ще не розмовляли один з одним. Увечері тільки помирилися, і мені здалося, що він більше не зробить таких речей.

Але я помилялася. За місяць все повторилося. Щоразу, коли він щось не робив, і я говорила йому про це, він ображався, брав подушку та ковдру – і ночував у залі. У більшості випадків не мав рації саме він. Але через те, що не хотів вибачатися чи визнати свою неправоту – просто ображався. Мабуть, якась захисна реакція. Якось, під час нашої сварkи, у квартиру зайшла моя свекруха. Вона зрозуміла, що відбувається, побачивши скривджене обличчя чоловіка. Коли ми вдвох пили чай на кухні, я розповіла, як поводиться чоловік після кожної сварkи. Виявляється, все це її знайоме. Батько мого чоловіка завжди поводився так само.

Ображався на рівному місці, не контактував, доки перед ним не вибачалися. Коли свекруха роз лучалася з ним, до цього дня він із нею не спілкувався близько трьох місяців. В результаті свекрусі набридло все це — і терпіти вона більше не стала. Вона мене попередила, що роками ситуація погіршуватиметься. Такі мужики з роками стають нестерпними. Вона довгий час не могла роз лучитися через дітей. Але у нас із чоловіком дітей поки що немає. Я дуже хочу, але поруч із таким мужиком важко буде рости та виховувати дитину. Свекруха поговорила із чоловіком. Він після розмови деякий час поводився адекватно. Але це тривало донедавна. Кілька днів тому я нагадала йому про продукти, які він мав куnити. Але він забув. Я, звісно, обурилася, а він образився. Я зрозуміла, що свекруха мала рацію. Не буду терпіти таку поведінку. Наразі вирішила прямо поговорити з ним. Якщо він не зміниться, то роз лучення буде не за горами.