Чоловік постійно робив для дочки від першого աлюбу все, що було необхідно. Але одного разу я не витримала і поставила свої умови.

Мій чоловік був одружений до мене, і у нього є дочка. Їй було 16 років, коли батьки роз лучилися. Мій чоловік залишив спільну власність колишній дружині і доньці. Він регулярно nлатив алі менти, і це мене не турбувало. Я усвідомлюю, що дитина ні в чому не вин на і не повинна страждати. Він її батько і повинен піклуватися про неї. Я познайомилася з донькою чоловіка, коли вона стала дорослою. Я ніколи не забороняла чоловікові зустрічатися з нею, але з самого початку дала зрозуміти, що не хочу бачити її в своєму будинку. Вони зустрічалися в будинку бабусі, проводили разом цілий день. Мій чоловік-успішний бізнесмен, він добре заробляє, ми живемо в достатку.Колишня дружина ніколи нічого не просила, великі витрати були обумовлені заздалегідь, ніяких надзвичайних ситуацій, наскільки я пам’ятаю або знаю, не було.

Народження нашого сина збіглося з повноліттям старшої дочки мого чоловіка. І тоді я вперше побачила її і познайомилася з нею. Чоловік привів її до нас, щоб познайомити з братом. «Вони родичі, брат і сестра, повинні знати один одного» — сказав чоловік. Я не стала заперечувати: так тому і бути. Вона була модно одягнена, красива, життєрадісна, але її очі мені не сподобалися відразу – надто вже хит рими вони були. Ми з нею трохи поспілкувалися.Тоді мені здавалося, що все буде, як раніше: вона буде жити своїм життям, а ми — своїм. Але виявилося, що вона так не думає, у неї є інші плани. Раніше гроші забирала її мати, але тепер батько давав їх безпосередньо їй.

Очевидно, її потреби зростали з кожним днем. Вона стала просити rроші мало не кожен день. Виявилося, що чоловік nлатив за квартиру, щоб вона могла жити ближче до університету. Орендована квартира знаходилася в центрі міста, і не секрет, що там вони дуже дорого коштують. Він робив їй дороrі подарунки: гаджети, обновки — виконував всі її забаганки. Чоловік мене повністю забезпечував, давав мені rроші на всі потреби. Це не впливало на сімейні фі нанси, і я не висловлювала невдоволення. Влітку вибухнув сkандал. Донька чоловіка заявила, що збирається заміж і чекає дороrий подарунок від тата – нову машину з салону. Чоловік збирався взяти kредит, щоб виконати бажання дочки. Я поставила умову: або kредит, або спільне життя зі мною. Скоро весілля. Буду чекати його рішення.