Чоловік не хоче зрозуміти, що я теж працюю і не можу тягнути весь будинок на собі. Я вирішила показати йому, що я роблю весь день вдома.

Нещодавно наш офіс перейшов на дистанційку. Моя робота триває з 9 до 6 годин і, уявіть, я зараз так само, як і в робочі дні з 9 до 6 сиджу перед ноутбуком і працюю. Взагалі-то дуже зручно. Прокидаюся я на годину пізніше, адже збиратися-то мені толком не потрібно: вмиваюся, снідаю і сідаю за ноут і працюю до обідньої перерви. На перерві обідаю і роблю домашні справи, ну, скільки встигаю, а потім знову сідаю за роботу. Чоловік цього всього не розуміє, він думає, що раз я працюю з дому, то можу, в принципі, і не працювати. Так, я сиджу в улюбленій піжамці, п’ю каву з улюбленої чашки, сиджу в улюбленому кріслі, але це не скасовує того факту, що я працюю. Моя робота пов’язана з цифрами, мені не можна, категорично заборонено відволікатися, адже за мить я можу все зіпсувати, над чим працювала весь день.

Саме тому я і не відволікаюся, роблю всі сторонні справи або до роботи, або після, або на перерві. До мого виходу на дистанційку ми з чоловіком ділили всі обов’язки по дому: я готувала вечерю і прасувала, а він мив посуд і розкладав речі по місцях. Іноді ролі змінювалися в залежності від втоми і завантаженості роботою. Після виходу все змінилося. Чоловік перестав займатися будинком зовсім. Ну, а як же?! Він думає, що я весь день без діла сиджу, можу і все по дому зробити. А зарплату мені, напевно, за красиві очі nлатять. Тиждень тому чоловік повернувся з роботи, а я «затримувалася на роботі» вже вранці потрібно було здати роботу на узгодження. Я, не відволікаючись працювала до 8 годин.

Коли чоловік повернувся до 7-и і побачив, що на плиті немає вечері, роз лютився і прийшов до мене – лаяти байдуже ставлення до нього. Я сказала, що ми пізніше поговоримо і попросила вийти з кімнати. Через годинку я заходжу на кухню, а там мій ображений мужик сидить і з незадоволеним обличчям їсть яєчню. Я запитала у нього, чому він не приготував вечерю, а він мені: — Тобто я працюю, приходжу втомленим, вечері не знаходжу, а ти вимагаєш біля плити стояти? Ти не знахабніла часом? Ну, я йому цілу годину пояснювала, що я працюю точно так же, як і він, і в той день я фактично закінчила роботу пізніше нього. Але він ні в яку не хотів прийняти цей факт. Я вже не знаю, як до нього донести, що я, взагалі-то, теж працюю, а він хоче, щоб я на двох роботах орала, а він на одній?