3ник лий малюк з аут измом був знай дений під опік ою у двох д6айливих і люблячих собак. ФОТО

Сім’я з Флориди запанікувала, коли їх 3-річний хлопчик, Маршал, раптово зник одного ранку, і вони ніде не могли його знайти.Зниклий малюк, на якому був тільки підгузник, страждав аутизмом і не міг говорити, що ще більше турбувало!У своєму інтерв’ю тітка Маршала, Кайла Стюарт, сказала: «Ми були в паніці»!Єдине, що їх втішало, це те, що Маршал зник разом з Гречкою і Налой, їх двома люблячими і відданими сімейними собаками.Маршала пізніше знайшли в той же день!

Наші очікування, пов’язані з пошуком такого масштабу, завжди полягають в тому, щоб залучити як можна більше співробітників агентства на місцях, щоб допомогти в пошуку. Хвилини дорогоцінні, коли мова заходить про пошуки дитини.«Собаки були поруч з ним. Ми вдячні, що цуценята ніби як направляли його; я думаю, вони тримали його в безпеці.«Маршал був в гарному настрої, коли його знайшли.

Трохи брудний після прогулянки по лісу, але неушкоджений і щасливий. Собаки — віддані істоти. Я відчуваю, що вони, ймовірно, знали, що потрібно залишитися з ним, коли побачили, що він один » — підсумувала мама дитини.Сім’я була дуже рада бачити Маршала у будинку. Вони також пишалися своїми пухнастими друзями!
Що ви думаєте з цього приводу? Дайте нам знати в розділі коментарів і поділіться цією історією зі своїми друзями і сім’єю!