53 річна Мама і 31 річна дочка народили сестер з різницею всього в декілька тижнів. ФОТО

Любляча мати і її улюблена дочка народили сестер з різницею всього в декілька тижнів і місяців після того, як мама запропонувала виступити в якості носія вагітності для дитини своєї дочки. Кайл і Келсі Пірс відчайдушно хотіли створити власну сім’ю, але їм сказали, що у 31-річної жінки низький резерв яєчників і що вона, можливо, ніколи не завагітніє.

Як з’ясувалося, чоловік і жінка витратили всі свої заощадження і вдалися до боргів в спробі пройти процедуру ЕКО-допоміжну репродуктивну технологію, під час якої яйцеклітини жінки збираються з її яєчників і запліднюються в лабораторії. Як тільки ембріон формується, його можна або заморозити і зберегти на більш пізній час, або помістити в матку жінки. У той час як Кайл і Келсі успішно завершили раунд ЕКО, 31-річна жінка отримала ще більше поганих новин, оскільки лікарі сказали їй, що вона не може виносити дитину, тому що її матка була надто тонкою.

Незважаючи на те, що вона з усіх сил намагалася вирішити це питання протягом двох років, Келсі «просто не змогла цього зробити», в той час як їй сказали знайти носія вагітності для свого ембріона або замість цього усиновити дитину.
«Ми вже витратили більше, ніж наші заощадження, і неймовірно влізли в борги тільки за те, що зробили раніше, так що це не було варіантом. Це було дуже гнітюче час «.

Бачачи біль своєї дочки, 53-річна Ліза Резерфорд в кінці кінців вирішила запропонувати свої послуги.
«Коли у вас є діти, ви хочете, щоб їхнє життя було краще, простіше, більш повноцінної, ніж ваше життя. Я просто подумала, що у мене немає 100 000 доларів, щоб вручити їм, але я можу зробити, щоб ваша мрія збулася ».

Хоча пара спочатку не хотіла розглядати цей варіант через ризики, пов’язані з віком матері Келсі, всі вони знайшли спільну мову після того, як Ліза пройшла серію тестів, щоб довести, що вона готова стати носієм вагітності. Після перенесеного ембріона ще в лютому Ліза завагітніла і поділилася радісною новиною з подружжям. Всього через кілька тижнів Келсі, яка вже перестала приймати ліки від безпліддя, також дивним чином завагітніла.

Кілька місяців по тому пара помчала з Міннесоти в Мічиган, щоб засвідчити народження свого, а Лізі сказали, що їй доведеться пройти кесарів розтин. 6 жовтня, через тиждень після пологів, дитину Еверлі виписали з лікарні і поправили додому з батьками.Провівши тиждень в Мічигані, сім’я повернулася до Міннесоти, де Келсі народила дитину Аву трохи більше ніж через сім тижнів після народження Еверлі!
«Кожен раз, коли мені щось важко або я втомлююся, я нагадую собі, що це моя мрія, нарешті, збувається. Я ціную це набагато