Син хоче займатися балетом, але чоловік не дозволяє, а після його пояснення у мене голова йде обертом

Мій чотирирічний син, Микита, просто шибайголова чистої води. Йому ніколи не сидиться на місці. Весь час крутиться, крутиться, щось робить, десь копається. Йому ніколи не буває нудно з самим собою. Він завжди знаходить, чим себе зайняти. Для цього в хід йдуть машинки, каструлі, шпильки і так далі. Рік тому у Микитушки з’явилася нова пристрасть – пульт від телевізора. Він з непідробною радістю на обличчі перемикає канали, радіючи, як кольори різко змінюються на телевізорі при його натисканні на диво-прилад. Я вже звикла до різних звуків з вітальні. Мені це навіть подобається. Я знаю, що син спокійно сидить на дивані і перемикає канали на телевізорі, поки я займаюся своїми справами.

Беріть на замітку, класний лайфхак. Одного разу, поки я готувала улюблений домашній йогурт Микити, помітила, що вже кілька хвилин телевізор стоїть на одному каналі. Там грала мелодія, досить незвична для дітей Микитиних років. Я навіть злякалася, влетіла в вітальню і бачу дивовижну картину: син, затамувавши подих, дивиться … балет! Він навіть намагався повторити деякі елементи по-своєму, по-дитячому.

Так і зародилася любов мого Микити до балету. Я його розумію в цьому плані, адже я сама 16 років свого життя ходила на танці, але ось наш тато… Мій чоловік, Ваня, людина надзвичайно скам’янілих поглядів. Для нього танці-жіноче заняття, а якщо у нього син, то він повинен займатися боксом, футболом, карате або чим-небудь таким. aМикита вже більше року проситься на балет, а чоловік півроку тому записав сина на футбол. Ясна річ, Микита походив приблизно місяць і поставив хрест на футболі. Я розумію свого синочка. Ну, що нам робити, якщо він у нас така творча душа, і його душа рветься до балету.