Всі колеги вітали молодих, які вирішили одружитися. І тільки прибиральниця знала, який секрет приховувала наречена.

Діма знайшов свою долю прямо під час співбесіди. Оля була сеkретаркою у фірмі, куди він намагався влаштуватися. Між ними відразу виник якийсь невидимий зв’язок, і Оля всіма силами намагалася умовити директора фірми взяти на роботу саме цього кандидата, навіть без досвіду. І їй вдалося. На честь цього Діма покликав Олю на побачення; з того дня у них все і закрутилося. Діма вирішив, що тягнути немає сенсу, і зробив Олі пропозицію: вона тут же погодилася. Всі співробітники в офісі стали вітати їх, і тільки прибиральниця похитала головою. Довелося знайомити Олю з мамою. І мама абсолютно не очікувала, що Оля на 8 років старше Діми і у неї вже двоє дітей. Дімі було всього 22 роки, а Олі під 30.

Мама запідозрила щось недобре, і стала попереджати сина: -Все це якось див но… вона ж набагато старша за тебе, ще й з дітьми. Звичайно ж, їй вигідно зараз заміж вийти, щоб одній не жити. А тобі ще чужих дітей виховувати… — Мамо, та будь у Олі не 2, а 12 дітей, я б все одно їх як своїх виховав. Одного разу прибиральниця відвела Діму вбік і запитала:

— Невже і правда весілля буде? — Так, вже готуємося. А що не так? Тоді прибиральниця сказала Дімі не шуміти і повела його в підсобку. Виявилося, що там спільна стіна з кабінетом директора фірми, і все прекрасно чутно. Тут-то Діма І почув знайомий голос його нареченої, вона говорила з директором: — Все, вже заміж? Так швидко? — А ти як думав… ти ж мені пропозиції не робив, хоч я тобі сина народила, ось тепер лікті кусай. Такого Діма не очікував, і навіть мало не знепритомнів. Потім Оля ще довго просила у нього вибачення, що відразу все не розповіла. Дімі було важко, але він все ж пробачив її. Весілля вирішив не скасовувати, але на серці все одно був осад.