Ми найняли тещу як няньку для наших дітей. Я приголомшив, коли побачив метод її виховання.

Дружина вже збирається вийти з деkрету, тільки лишилося знайти для дітей няню. Наші доньки наро дилися одна за одною. Одній чотири, а другій скоро три виповниться. І тут постало питання про пошук няні для них. Раптом на доnомогу прийшла теща. Вона сама пенсіонерка, що підробляє нянею у наших сусідів. Все-таки на пенсію не проживеш, а за освітою вона дитячий ліkар. З одного боку, було б добре, якби вдома була своя, рідна людина. Тому що впускати в будинок, тим більше до дітей малознайомої людини небезпечно. І бабуся завжди була б поруч, донькам не довелося б звикати до нової людини.

З іншого боку, ця ідея з тещею мені зовсім не подобається. Не можу я собі уявити ситуацію, де бабуся сидить із онуками лише заради грошей. Але, ясна річ, що теща любить онучок, але все одно сам факт, що це все за гроші – мене бентежить. Та й некрасиво якось виходить, що ми їй nлатитимемо. Моя теща — хороша жінка, але все-таки за одним важливим параметром вона мені зовсім не підходить як нянька. Адже я хочу, щоб няня підготувала наших доньок до школи, навчила їх читати, писати, ліпити, малювати, вирізати. Все те, що роблять у садку.

Тільки ось, знаючи тещу, можу зауважити, що для неї найголовніше: діти ситі, виспалися і погуляли парком. Про їх розвиток і не йшлося. Колись я сам намагався сказати їй, що варто приділити увагу навчанню. Вона засміялася і сказала, що їм ще рано про це думати, зовсім малі. Сказала, що я даремно переживаю, що дівчаткам зараз важливо бігати більше, а не заповнювати свою голову. Але ж я не прошу їх навантажувати; адже я хочу, щоб у майбутньому їм було легше, а розвиток моторики нікому ще шкоди не завдавав. Так і не можу порозумітися з тещею з виховання дітей. Швидше за все, доведеться шукати іншу няню, залишилося набратися сміливості та сказати про це тещі.