Наташа не прийшла додому вночі, чоловік дізнався, де вона знаходиться, і вирішив зловити її на гарячому. Ось що було потім

Це історія не моя, вона сталося у моїх знайомих. Ну я дружила з їх сім’єю, до пори до часу, зараз вирішила поділитися. У шлюбі вони були 15 років. А тут Наташа грюкнула дверима і пішла, нічого не пояснивши Міші. Це чоловік і дружина, якщо що. Ми сім’ями дружили довго, багато часу вже пройшло. Міша довго думав, в чому ж причина. Сидів ана лізував і прийшов до висновку, все почалося три дні тому. Наташа тоді пішла на зустріч випускників. Посиділа там кілька годин, а додому прийшла опівночі, напідпитку. Наступні два дні вона затримувалася на роботі, говорила, що там завал. А в останній раз вона прийшла пізно вночі випила і влаштувала сkандал Міші. — Я що тепер не маю права відпочити?

Ти мені ще вказувати будеш, коли мені приходити? Та як ти смієш мене, кращу дружину, підозрювати в зраді, ти такої думки про матір твоєї дитини? Ось з цими словами вона пішла. Міша знав кому звертатися. Знав, хто може знати, що сталося з Наташею. Він прийшов до мене. Та що я могла сказати, Він мене благав розповісти йому все. Ну я і ляпнула, що Сергій приїхав. Це її шкільна любов. Та й все, він далі діяв сам, я йому більше нічого не сказала. Вночі вона не прийшла додому. Міша знав, де живе Сергій.

Приїхав, а двері йому відкрила дружина. У халаті вона була на голе тіло, не знала, що їй робити. Накинулася на нього з кулаками. — Ти ще стежити за мною будеш? Та хто ти такий? Вона зачинила двері. Додому вона не повернулася. Та й її там не чекали. Вона повернулася тільки через півроку. Заревана, мовляв, пустіть, була не права, тараторила, бо ялася, що дочка з чоловіком її не вислухають до кінця і зачинять двері, як вона зробила. Ви б пробачили зраду? Якщо так, то за що? Що потрібно зробити, щоб забути і пробачити зраду близького і жити як раніше?