Старенька помітила, що з городу стали пропадати ягоди і овочі. Коли вона дізналася хто краде, відразу зблідла

Рівно рік сусідський будинок пустував. Раніше там жила моя близька подруга, але її не стало. Діти будинок продали молодій родині, яка переїхала з сусіднього села. Я зраділа, адже часто відчувала себе самотньою. Мені шістдесят років і це не заважає мені працювати в городі. Я завжди саджу овочі, чим більше, тим краще. У нас огорожі між сусідськими будинками немає, село невелике всі один одного знають, тому ніхто не боїться за свій урожай. Нова сусідка знайомитися прийшла перша. Я зустріла її з розпростертими обіймами, чаєм напоїла і дістала полуничне варення.

Ми забалакалися, Світлана мені здалася хорошою жінкою. Думала ми подружимося, будемо доnомагати один одному по — сусідськи. Коли почався сезон картоплі, то я, як завжди, посадила 8 грядок, не забула і про інші овочі. Світлана дивилася, як я саджу огірочки і стала питати про сорт і про те, як правильно за ними доглядати. Я зраділа, думала, що вона теж захоче посадити для діточок. За моїми спостереженнями мої сусіди не любили займатися городом. Занадто мало всього посадили, але я втручатися не стала, мене ж це не стосується. Коли прийшов час збирати ягоди, я здивувалася. Практично нічого не було, такого неврожаю у мене ще не було. Навіть на десять банок компоту не вистачило.

Раніше компот і варення приготувати могла, та ще й заморозити для випічки ягоди могла. Овочів теж було мало. Я і подумати не могла, що мене обкрадають сусіди. Якось прокидаюся рано вранці, коли всі ще сплять. Бачу у сусідів теж світло горить, вирішила зателефонувати Свєті дізнатися чи все у них добре. Дзвоню і чую рингтон під своїм вікном. Підходжу до вікна, яке виходить на город, бачу Світлана з відром стоїть і мою картоплю краде. — Смачна картопля? — запитала я у неї. — А вам шкода чи що? Он скільки посадили, а я не для себе, я для дітей. Раз ви така ханжа, то не треба мені нічого. — Ти могла б попросити або сама посадити, а не красти у бабусі. Тепер зрозуміло, де мої ягоди і інші овочі. Безсоромна. Вона розкидала картоплю на землю і пішла до себе додому. Я в той же день попросила сусідів допомогти поставити високий паркан, та й їм все розповіла, щоб у них теж не крала.