Дружина офіцера вирішила працювати прибиральницею, і чоловік вважав це rаньбою. Але коли він дізнався ким працює рідна сестра, був в աоці

Карина працювала на хлібозаводі. До недавнього часу, поки неnогано nлатили, терпіла і ненормований робочий день, і зміни в ніч. Після того як заробіток знизився в кілька разів, вона прийняла тверде рішення піти з хлібозаводу. Її чоловік, Артем, потомствений офіцер, був військовим пенсіонером. На святкуванні тридцятиріччя старաого сина Карина почала розмову про зміну роботи. Коли за столом залишилися втрьох-вона, Артем і сестра Артема, Аліна. Карина сказала:

— Артеме, я знайшла нову роботу. — Що за робота? — Чоловікові не подобалася ідея дружини змінити професію. — У клінінговій фірмі. — Що за» клінінг » такий? — не зрозумів чоловік. — Фірма з прибирання приміщень. Прибиральницею буду. Плат ять добре, два робочих дні-два вихідних. І поруч зовсім. — Прибиральницею?! Ти так себе не поважаєш?! У моїй родині не було і не буде прибиральниць. — Не переборщуй, Антоша. Я теж підробляла прибиранням. Нічого страաного в цьому немає. — Вступила в бесіду Аліна. — Ти?! Коли?! Ти ж вчителька, — ошелешено запитав брат сестру. — Коли була молодша. Постійні затримки зарnлати змусили піти підлоги мити. Це мене тоді влаштовувало, — відповіла сестра.

— І мене влаштовує, — сказала Карина. — Набридли ці аврали і нічні зміни. Прибиральницею легше буде. — Хочеш піти з заводу? Давай. Але на нормальну роботу. Не дискредитуй мене! — Антон зірвався на ор. — Я?! — не стерпіла Карина. — А як бути з Ольгою?! — А що з Ольгою не так? — чоловік здивовано зменшив тон. Карина прикрила рот рукою і з переляком подивилася на Аліну. Ольга, сестра Антона, була гордістю батьків і старшого брата. Журналіст, понад двадцять п’ять років відпрацювала на державне телебачення. — Ольга зараз працює прибиральницею в гіпермаркеті, — замість Карини відповіла братові Аліна. — Ти брешеш, — прошипів Антон. — Не брешу, — впевнено відповіла сестра. — Я зараз же подзвоню їй, — схопився з місця Антон… — Чого заради служив країні батько?! Чого заради служив я?! Щоб у людини, що має свою точку зору, був один шлях в прибиральниці?! Сором і rаньба!