Катерину змушували підписати угоду про розірвання трудового договору. Але її подруга придумала план відновлення справедливості…

У мене є одна подруга, Катерина. Вона провідний фахівець у своїй сфері і працює у великій компанії. Дванадцять років тому вона роз лучилася з чоловіком. У су ді я захищала її права. Ситуація була дуже складна і роз лучення було дуже огидне, до такої міри, що ні я, ні Катя не можемо його забути досі. Син Каті заявив суд ді, що kоханка батька йому більше подобається, тому що вона молода і красива, їй 20 років, а мама вже стара, тридцятип’ятирічна жінка. Після цих слів су д вирішив, що він залишиться жити з батьком, а Катя зобов’язується nлатити алі менти. Зараз Катя в щасливому шлюбі. У неї є дочка, Олена.

Тиждень тому пізно ввечері дзвонить мені Катя: — Подруга, у мене nроблема! — Що сталося? Розповідай! — Сьогодні мені начальниця веліла підписувати розірвання робочого договору за угодою сторін. Вона хоче, щоб я поступилася місцем молоді. Розумієш? Як багато років тому колишній зробив. — А підстава яка? Або, може бути, компенсацію якусь запропонувала? — Та ніякої! Типу, тобі треба відпочити, займатися сім’єю, дитиною. У всіх претензії до мого віку, при чому, в кожному моєму віці. — Подруга, ти розумієш, що це дискримінація за віком, яка засуджується згідно зі статтею 3 трудового кодексу ? — Так, і тому подзвонила тобі.

— Готова йти до кінця і захищати свої права? — Готова! З тобою нічого не бо юся. Подруга Каті на наступний же день подзвонила юристу, і вони спільними зусиллями склали план дій і перші пункти здійснили в той же день. Треба було звертатися до керівника компанії, але виявилося, що він за одне з начальницею Каті. І тільки потім вона зрозуміла, що помітила між ними якийсь неофіційний зв’язок, але завжди не звертала на це увагу. На наступний день, керівник компанії покликав Катю і повторив пропозицію, тільки на цей раз в примусовому тоні, а Катя, за нашою рекомендацією, записала всю розмову.

І в усі наступні дні Катя записувала всякі розмови в підвищених тонах, направляла нам всілякі сумнівні електронні листи, загалом все, що могло нам допомогти захищати її. Зараз нам потрібно почекати, щоб керівник і начальниця допустили ще кілька серйозних помилок, щоб вже з цілісними доказами звертатися до компетентних орrанів. Я впевнена, нам вдасться відновити справедливість.