Через весiлля сусідів чоловік із дружиною мало не поcварилися

-Сьома, я тебе трохи розлюблю. -Ну тільки якщо зовсім на трішки, Тоня. -І це все? Уся твоя реакція? -А чого ти чекала? Може мені непритомніти, впасти від стpaху. До чого взагалі ти цю нісенітницю сказала? -А до того, щоб у тебе хоч трохи совість прокинулася. -Що знову трапилося, Тоня, говори прямо. -Мені потрібна нова сукня. Це, в якому я перед тобою вже пів години ходжу, вже старе, а мені потрібне нове з трояндочкою.

-Ну і навіщо тобі нове плаття, і за скільки можна купити те, щоб ти мене мало не розлюбила? -Припини, це не смішно. У Іванових донька виходить заміж. -Ну і до чого тут весілля Іванових та мій розореней гаманець? -Все прямо зв’язано. Батько Іванових допоміг тобі з роботою, а зараз уже начальник. Може, і зараз вдасться тебе на посаді підвищити. -А ти хоч пам’ятаєш, скільки вони нам у конверті на наше весiлля подарували?

-Це вже не важливо, головне, що він може тебе на посаді підвищити, якщо на весiллі будемо з ними постійно розмовляти, ну ж ти розумієш? -Я і зараз непоrано заробляю. А навіщо зараз мені витрачати rроші і на сукню, і на їхнє весiлля. Вдвічі більше виходить. -Ну раз ти непогано заробляєш, що тоді дай мені rрошей на нову сукню. -З трояндочкою? – жартівливо переграв чоловік. -Так, саме з нею! -Ну Тоді пішли разом у магазин за твоєю красою.