Олеся дізналася, що її батько має іншу сім’ю. І тепер вона не знає: чи варто розповідати про все мамі?

Олеся росла в багатій сім’ї, вважаючи батьків прикладом для наслідування. Батько мав бізнес, а мати присвятила себе господарству та вихованню доньки. Хоча батько рідко бував удома, у Олесі з ним були дуже близькі стосунки. У старших класах Олеся закоxалася. Цей хлопець був у неї першим чоловіком, і тут у Олесі виникли думки про те, що стосунки між її татом і мамою досить дивні. Вони не виявляли один до одного ніжності, спали в різних кімнатах і обіймалися вкрай рідко. Батько виглядав стильно, відвідував спортзал, завжди стежив за собою.

А мама одягалася у бляклі кольори, носила старі речі, не користувалася косметикою. Батько не давав приводу думати, що в нього завелася коxанка. Він приходив додому вчасно, спілкувався з «дівчатами», поводився порядно. Минали роки. Олеся вступила до інституту, де в неї почалося нове життя. Якось тато запросив її до ресторану. «А чому ми без мами?» — Запитала Олеся. «Вона сьогодні не може, і нехай усе це залишиться між нами». Вони увійшли до баrатого закладу та підійшли до столика в задній частині зали. За столом сиділа гарна молода жінка: стильний макіяж, гарний одяг, постать як модель.

А поряд – два сини-підлітки. Нітрохи не соромлячись, чоловік почав усіх знайомити. Жінку звали Танею, це була його громадянська дружина, а підлітки виявилися братами Олесі. Вони жили разом уже понад 5 років! Сьогодні у Тані – день народження, і чоловік вирішив відсвяткувати його всією своєю величезною родиною. Ідеальний світ Олесі впав в одну мить. Все, у що вона вірила і чим пишалася, виявилося звичайною ширмою. З’ясувалося, що її мати давно перестала цікавити батька, і той вирішив завeсти іншу сім’ю. «Дочко, ти вже доросла, і повинна мене зрозуміти. У майбутньому нічого не зміниться.

Я просто хочу, щоб ти все знала». Олеся дала слово, що нічого не розповість мамі, попрощалася та пішла. Їй треба було побути на самоті. »А що я можу зробити? Що можу сказати мамі? Якщо все розповім їй, то поставлю її перед вибором. Все це точно змінить її життя, і навряд чи на краще. Якщо вона захоче виїхати, куди? Адже вона не має іншого будинку, вона ніколи в житті не працювала, чим вона займатиметься? З одного боку, я, начебто, віддаю свою маму. Але ж з іншого — намагаюся нічого не ламати і, насамперед, її життя ». Ви погоджуєтесь з вчинком Олесі.