Ідеальне життя Ксенії та Максима перетворилося на kошмар

У шкільні роки у Ксюші була близька подруга. У сім’ї вона була молодшою дочкою, а старша Анна — студентка Університету — найпрестижнішого в місті. У Анни був прекрасний шанувальник, відповідний всім параметрам юнака-серцеїда. Всі їх називали ідеальною парою. Максим і Анна обожнювали один одного. Молодшій сестрі їх любов здавалася ідеальною: тонка, ніжна, красива…вона мріяла про таку ж.

Весілля сестри була чарівною, всі милувалися молодятами і намагалися все зробити для їх благополучного життя. Але ось несподівано, сім’я стала розростатися в широчінь. Анна народи ла дочку. Через короткий час Макс навіть став називати свою Аннушку дурепою, а Ксюша дуже переживала цю несподівану зміну, адже вона мріяла про таку ж ідеальну сім’ю.

Анна нарешті зрозуміла, що кінець їх колись ідеального і завидного шлюбу неминучий. Тягнути немає сенсу. Готуючись до шляху відступу вона вирішила взяти іnотеку на двокімнатну квартиру. Почався негарний шлюборозлучний процес, чоловік вимагав половину двушки (вона була придбана при спільному житті), інакше він відмовлявся nлатити алі менти.

Шлюб був розірваний, Анна залишилася в квартирі, але без алі ментів. Ксюша, бачачи цей сімейний крах, зробила висновок: за дуже короткий час вона зайнялася собою, почала ходити в спортзал і дотримуватися дієти. У підсумку, Ксенія сху дла на 12 кілограмів.