Дочка Петра і Ольги поїхала вчитися в Америку, а потім зустріла там хлопця і залишилася жити.

Дочка Петра і Ольги поїхала вчитися в Америку, а потім зустріла там хлопця і залишилася жити. Лише через кілька років Петро вирішив поїхати і подивитися, як живе дочка Віка, і з зятем познайомитися. Онуки вже з’явилися, а дідусь і бабуся ще і в очі їх не бачили, тільки по Скайпу. Щось самі назбирали, трохи Віка грошей додала — ось і накопичили на квитки. Зять виявився чудовим хлопцем. Але Петро його зумів здивувати. Одного разу зять сказав, що хоче поставити паркан …Дочка Петра і Ольги поїхала вчитися в Америку, а потім зустріла там хлопця і залишилася жити. Батьки пишалися Вікою, але поїхати провідати дочку не мали можливості. Лише через кілька років Петро вирішив поїхати і подивитися, як дочка живе, і з зятем познайомитися. Онуки вже з’явилися, а дідусь і бабуся ще і в очі їх не бачили, тільки по Скайпу.Щось самі назбирали, трохи Віка грошей додала — ось і накопичили на квитки.Знайомство пройшло добре, зять виявився чудовим хлопцем. Але Петро його зумів здивувати. Одного разу зять сказав, що хоче поставити паркан, і для цього йому потрібно найняти спеціально навчених людей.

Тесть обурився. Навіщо, якщо він сам прекрасно зуміє впоратися з цією роботою і абсолютно безкоштовно! А гроші в сім’ї залишаться, тільки на будматеріали витратитися доведеться. Зятя це дуже здивувало, що звичайний терапевт заявляє про себе як будівельник. Можливо, він навіть засумнівався, але не озвучив свою недовіру. А коли через кілька днів паркан стояв на його ділянці, то навіть сусіди приходили помилуватися роботою українського тестя!Другий випадок вийшов ще цікавішим. Петро помітив, що зять чимось стурбований. Виявилося, що проблема з пральною машинкою. А ось майстри зможуть приїхати тільки через кілька днів. Тесть запропонував провести діагностику техніки самостійно, раптом поломка незначна. Так і вийшло. Просто в отвір для зливу потрапила монетка. Петро усунув поломку, і обійшлися без допомоги майстрів.

Від таких професійних навичок американець прийшов в повний захват.»Як ви це вмієте? Звідки? Ви ж терапевт, а не будівельник і не майстер по ремонту побутової техніки? ».Петро тільки посміхнувся і пояснив, що у нас так заведено: спочатку спробувати зробити самостійно, а вже потім, якщо не виходить, читати інструкцію, і тільки потім запрошувати професіоналів.Коли повернувся на батьківщину, Петро і Оксана отримали повідомлення від доньки. Вона написала, що Петро так сподобався Майклу, що той запрошує тепер уже їх обох і мріє порибалити з тестем на озері, а також познайомити українську рідню зі своїми батьками.