Під час чужого весілля сукня нареченої здалася їй боляче знайомою, але тільки вона не придала цьому значення. Але якби вона знала, що наробила свекруха

Наречена була із малозабезпеченої родини. Їй довелося відмовитися від пишного банкету, щоб куnити гарну сукню. — Я пам’ятаю, як вперше одягла її і зрозуміла: це моє! – часто повторювала дівчина. Після весілля вона думала, що робити із сукнею. Відразу після весілля молодята переїхали до батьків нареченого. — То які у вас плани на сукню? — nродовжувала хвилю ватися свекруха. — Навіщо воно займає місце, якщо його можна nродати? І гроші не пропадуть дарма. Через час племінниця односельця запросила їх на своє весілля. — Дивіться, на моїй племінниці така сама сукня! А ви говорили про ексклюзивність, дорожнечу та ручну роботу. Ситуація була вкрай неприємною. Вона не могла зрозуміти, як у іншої нареченої може бути така сама сукня. Під час весілля наречена примудрилася порвати поділ сукні, наступивши на нього підборами, а також облила червоним вином.

До кінця весілля посередині сукні з’явилася велика червона пляма. І наречена висловила своє невдоволення, сказавши: — Я взяла сукню напрокат, вона дорога, ручної роботи, як я її поверну? За кілька місяців усі забули про незручну ситуацію з весільною сукнею. А та сама сукня все ще збирала пилюку в коробці в глибині шафи. Але колега вмовила дівчину позичити їй це чудове плаття на весілля, і вона заnлатила за нього солідну су му. Але тут почався ж ах дівчини. Вранці колега кинула їй на стіл коробку зі словами: — І не соромно тобі брати стільки грошей за такі ганчірки? — Повернула свої гроші і повідомила всім на роботі, що дівчина — шахрайка, яка має намір її обдурити. Вона зомліла, коли відкрила коробку і дістала сукню. Сукня була розірвана посередині, і на ній була велика червона пляма.

Потім усе стало на свої місця. Вона набрала номер племінниці свого чоловіка. Все було так, як вона і думала. Свекруха нібито принесла сукню із салону родичці та взяла за його прокат розумну nлату. Більше того, після весілля з приводу зіпсованого плаття вона сказала: «Не хвилюйтеся, я з ними поговорю, вони приймуть його назад». Але, звичайно, це коштуватиме більше грошей. Дівчина була приголомшена безсо ромністю своєї свекрухи. — І що з того? Була б ця сукня далі в коробці. І мама витягла із ситуації максимум користі. Якщо хочеш жити, умій крутитися. Дівчина зібрала свої речі, і того ж вечора переїхала до батьків. Вона не могла змиритися з тим, як вони ставилися до неї. Лицемірство та егоїзм її нових родичів викликали в неї огиду. Але коли вона знову вийшла заміж, то купила ще красивішу сукню, яка зберігається в неї досі! Чи стала вона вірити у прикмети? Ні. Але ця ситуація лише підкреслила, в якій жадібній та лицемірній сім’ї вона вийшла заміж.