Перший набір шестерняшек з Канзасу, які закінчили середню школу! Подивіться, як вони виглядають сьогодні

Діти Хедріка, які потрапили в національні заголовки в 2002 році, з’явилися самі по собі.Група секступлетов, чиє народження потрапило в заголовки національних газет в 2002 році, закінчили середню школу Норвіча, і восени брати і сестри відправляться в різні боки.Зрозуміло, що їх батьки, Сондра і Елдон Хедрік, відчувають цілий ряд емоцій.»Я навіть не можу висловити словами, як ми ними пишаємося», — сказала батькам 51-річна Сондра. » Але в той же час, знаєте, нам трохи сумно. »Сондра сказала, що знаходить розраду в тому, що 18-річні діти продовжують свою освіту в Канзасі.Ітан направляється в Університет штату Уїчито, щоб вивчати технічні мережі, в той час як Шон буде спеціалізуватися в області кібербезпеки в коледжі Коулі. Грант, самий товариський з хлопчиків, бере відпустку на рік.«Він збирається продовжити роботу і з’ясувати, що він хоче робити далі», — пояснила Сондра.Джейсі, класний салютатор, вивчатиме початкову освіту в Громадській коледжі Пратта. Її сестри Мелісса і Даніель вчаться в Місцевому коледжі Хатчінсона з графічного дизайну та анімації відповідно.

«Мелісса і Даніель НЕ будуть сусідами по кімнаті, але вони хочуть бути на одному поверсі, щоб вони могли перевірити один одного», — сказала Сондра. «Дівчатка дійсно дуже близькі. Вони будуть допізна базікати про все.»Сондра пророкує, що перші пару днів будуть «пробудженням» для Ітана, Шона, Гранта, Джейсі, Мелісси і Даніель.» Вони завжди були разом », — сказала вона.Сондра і Елдон, які також є батьками 22-річної Обріанни, відчайдушно намагалися розширити свою сім’ю в 2001 році.Пара спробувала внутриматочное запліднення (ВМС), коли лікарі вводять сперматозоїди в матку, але перші дві спроби виявилися безуспішними.

12 вересня 2001 року, через день після терактів 11 вересня, вони приступили до третьої процедурою ВМС.«Це був наш останній шанс», — сказала Сондра, зазначивши, що вони не розглядали можливість ЕКО.Кілька тижнів потому фахівець з фертильності доктор Девід Грейнджер повідомив Сондре і Елдон, що у них будуть секступлети.
«Ми були в його офісі, і він каже:» Зі мною такого ніколи раніше не траплялося «, — і я думаю:» Чого ніколи не траплялося? У мене було багато думок «.Сондра і Елдон були в шоці.

«Вони дали нам варіанти і багато матеріалу для читання про множниках вищого порядку та результати», — сказала Сондра.Пара провела два тижні в роздумах. У той час, за даними Associated Press, тільки близько дюжини секступлетов збереглися у вигляді повних наборів.«Ми багато думали, — сказала Сондра. «Але я просто знала, що все вийде. У мене були чудові лікарі, і я вірила в них. Я вірила, що Бог подбає про нас.»Сондра була на 31 тижні вагітності, коли 6 квітня 2002 роки їй зробили кесарів розтин. Найменшим був Шон, який важив 2 фунта 10 унцій, в той час як Грант, найбільший, народився в 3 фунти 11 унцій.» Вони були здорові », — сказала Сондра.