Прок инувшись після втра ти свідомості в поїзді, дівчина виявила поруч з собою зап иску ․ ФОТО

Елеонор Фарнфілд поверталася додому в Лондон з міста, де живуть її батьки.У поїзді 27-річній дівчині раптово стало погано. Людей у вагоні майже не було, а сама дівчина навіть не зрозуміла, що втрачає свідомість. Елеонор прокинулася вже в госпіталі; вона абсолютно не пам’ятала, як опинилася там. На тумбочці поруч з її ліжком лежала записка.Елеонор․ Я сподіваюся, коли ти це прочитаєш, тобі буде вже краще. Ти втратила свідомість в поїзді і я виніс тебе з вагона. Ти не вдарилася головою, але твоя нога може трохи боліти — я не відразу побачив тебе на підлозі і наступив на неї. Пробач!

Мені дуже шкода, що я не можу залишитися з тобою. Я залишаю тут каву, щоб надати тобі сил, і 10 фунтів, щоб ти могла викликати таксі додому. Вибач, будь ласка, це вся готівка, що у мене є. Я подзвонив людям з твого телефону, лікарі вже їдуть, і я залишаю тебе з працівниками поїзда. Одужуй скоріше. З любов’ю, Том. »У поїзді у Елеонор стався напад епілепсії, але, на щастя, поруч опинився цей незнайомець.Дівчина, яка звикла до життя у великому місті, серед байдужих до всього перехожих, була дуже зворушена і розповіла про все друзям у соціальних мережах: «Минулої ночі мені повернули віру в людей. Спасибі всім, хто допоміг мені. Особливо Тому.

Я б хотіла знайти його, повернути гроші і, звичайно, особисто подякувати від щирого серця! »Невідомий чоловік не просто повідомив про дівчину машиністу поїзда; він подбав про те, щоб рідні змогли знайти її, переконався, що вона в безпеці, навіть залишив грошей на таксі. А ще він подарував гарний настрій людям, які зараз ще більше вірять в добро, читаючи розповідь Елеонор.